488409-2026 - Ergebnis
Polen – Lieferwagen – Najem długoterminowy na okres 36 miesięcy ośmiu samochodów brygadowych z wywrotką na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNajem długoterminowy na okres 36 miesięcy ośmiu samochodów brygadowych z wywrotką na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy na okres 36 miesięcy ośmiu samochodów brygadowych z wywrotką na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część 1 – Najem długoterminowy na okres 36 miesięcy czterech samochodów brygadowych z wywrotką na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu; Część 2 – Najem długoterminowy na okres 36 miesięcy czterech samochodów brygadowych z wywrotką na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Dostawa i przekazanie pojazdu: dla części 1 zamówienia: do 14 dni od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 01.07.2026 r.; dla części 2 zamówienia: 05.10.2026 r. Używanie pojazdu przez Zamawiającego 36 miesięcy od dnia dostawy/ przekazania pojazdu. INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH: Zamawiający wymaga aby Wykonawca w zakresie części 1 i 2 zamówienia wraz z ofertą złożył przedmiotowe środki dowodowe w postaci tabeli parametrów oferowanych pojazdów, stanowiącej Załącznik nr 1.1 i/lub 1.2 do SWZ, potwierdzających zgodność oferowanej dostawy z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ ( w zależności od części, dla której składana jest oferta). Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku gdy Wykonawca ich nie złożył bądź złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne. WYKONAWCY WSPÓLNIE UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO: Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego. W takim przypadku Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z tym pełnomocnikiem. Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej (o ile został sformułowany), o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp, zostanie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje dostawy, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH ZEBRANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO W TOKU POSTĘPOWANIA . Informacje o ochronie danych osobowych zebranych przez Zamawiającego w toku postępowania zawarte są w Rozdz. I, ust. 17 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung365746-2026
Interne KennungWZP.C.271.1.26.2026.UM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść 1 – Najem długoterminowy na okres 36 miesięcy czterech samochodów brygadowych z wywrotką na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu
BeschreibungCzęść 1 zamówienia – Najem długoterminowy na okres 36 miesięcy czterech samochodów brygadowych z wywrotką na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu
Interne KennungCz.1
LosLOT-0003
TitelCzęść 2 – Najem długoterminowy na okres 36 miesięcy czterech samochodów brygadowych z wywrotką na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu.
BeschreibungCzęść 2 – Najem długoterminowy na okres 36 miesięcy czterech samochodów brygadowych z wywrotką na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu.
Interne Kennungcz. 2