2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług całodobowej ochrony osób i mienia Sądu Apelacyjnego w Krakowie wraz z ochroną i obsługą podziemnego parkingu znajdującego się w tym budynku oraz terenu przyległego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi całodobowej ochrony osób i mienia Sądu Apelacyjnego w Krakowie o powierzchni 10 477,3 m2, w tym ochrony i obsługi parkingu podziemnego o powierzchni 3 629,71 m2 oraz terenu przyległego do budynku o powierzchni ~5 600 m2.
Vorherige Bekanntmachung: 809059-2025
Interne Kennung: ZP.261.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 Pzp - Zostało opublikowane wstępne ogłoszenie informacyjne. Art. 360 ust. 3 PZP - Zamawiający, udzielając zamówień, o których mowa w art. 359 pkt 1, może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi całodobowej ochrony osób i mienia Sądu Apelacyjnego w Krakowie o powierzchni 10 477,3 m2, w tym ochrony i obsługi parkingu podziemnego o powierzchni 3 629,71 m2 oraz terenu przyległego do budynku o powierzchni ~5 600 m2