2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vodojem a úpravna vody Pecerady II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výstavba vodojemu a úpravny vody v místní části města Týnec nad Sázavou – Pecerady a v katastrálním území obce Bukovany. Zadavatel upozorňuje, že předmětem plnění veřejné zakázky nejsou výtlačné řady Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 0617/020
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232153 Bauarbeiten für Wassertürme, 45252126 Bau von Trinkwasseraufbereitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001