488439-2026 - Ergebnis
Tschechien – Abfallcontainer – Velkoobjemové hákové kontejnery 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVelkoobjemové hákové kontejnery 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 3 kusů velkoobjemových hákových kontejnerů se sklopnou bočnicí. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně vymezen v příloze A – Kupní smlouva a v příloze č. 1 – Technické parametry zboží.
Interne KennungVZ/2026/ONŘ/2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje ve smyslu § 100 odst. 2 zákona možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, že bude smlouva s vybraným dodavatelem předčasně ukončena. Dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy na realizaci veřejné zakázky s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu na realizaci veřejné zakázky (resp. dosud nesplněného rozsahu veřejné zakázky) s účastníkem zadávacího řízení, který se umístil jako další v pořadí za vybraným dodavatelem (nový dodavatel), za podmínky, že nový dodavatel bude s touto změnou souhlasit a současně bude nový dodavatel splňovat podmínky účasti v zadávacím řízení. Pokud nebude nový dodavatel souhlasit nebo nebude splňovat podmínky účasti, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu s účastníkem, který se umístil jako další v pořadí, a to za dodržení stejných podmínek. Nový dodavatel bude dosud nesplněný rozsah veřejné zakázky realizovat za cenu, kterou nabídl ve své nabídce podané v zadávacím řízení.