See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling studiebureau – Ontwerp en opvolging tijdens realisatie van een KWO-installatie
Beschreibung: De opdrachtgever wenst een studiebureau aan te stellen voor: De volledige technische uitwerking en de opmaak van een definitief ontwerp, bijstand bij de prijsvraagprocedure, alsook de werfopvolging van de realisatie tot en met de voorlopige en definitieve oplevering, van een Koude-Warmte Opslag (KWO)-installatie op de site den egger. De studie voor integratie van de KWO-installatie in de bestaande en te renoveren HVAC-installaties van den egger maakt evenzeer deel uit van deze opdracht. Daarnaast de studie voor integratie van de KWO-installatie in de bestaande en te renoveren HVAC-installaties van: o HAMW/BKO o Sporthal/cafetaria Scherpenheuvel De eigenlijke aanpassing van deze installaties maakt GEEN deel uit van deze opdracht. De studie is noodzakelijk gezien de huidige technische toestand van gemeenschapscentrum den egger, waar er sprake is van: o Onvoldoende ventilatiecapaciteit, waardoor het binnenklimaat niet voldoet aan de hedendaagse normen inzake luchtkwaliteit en comfort; o Structurele oververhittingsproblemen, met een negatieve impact op het gebruikscomfort van de zalen en de exploitatie van de site. Daarnaast heeft een eerder uitgevoerde voorstudie (zie bijlage) aangetoond dat: o De implementatie van een KWO-systeem aanzienlijke opportuniteiten biedt om de energie-efficiëntie van gemeenschapscentrum den egger en de aanpalende gebouwen (HAMW/BKO en Sporthal Scherpenheuvel) te verbeteren; o Door deze koppeling niet alleen een duurzaam en toekomstgericht energiesysteem kan worden gerealiseerd, maar ook de oververhitting problematiek structureel kan worden aangepakt in meerdere gebouwen. Deze opdracht is bijgevolg essentieel om zowel de comfortproblemen op korte termijn op te lossen als de energietransitie op lange termijn te realiseren voor de volledige sitesamenhang. De berekeningen van de TCO van deze installatie en de afweging ervan tov de huidige installaties maakt deel uit van de opdracht. Ook de mogelijkheid om met een ESCO te werken, dient door het studiebureau te worden bekeken en afgewogen.
Interne Kennung: PPP03H-1842/6054/2026-GEB-013
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-GEB-013_1