See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BRUSSEL - FOD JUSTITIE - Inrichtingswerken in NWoW (New Way of Working), aanpassingen HVAC, elektriciteit, data, telefoon, toegangscontrole en brandveiligheid
Beschreibung: De Opdracht heeft als voorwerp de werken, de leveringen, de diensten, het vervoer, de arbeidskrachten en alle middelen, nodig voor de uitvoering van de inrichtingswerken in NWoW (New Way of Working) van verschillende verdiepingen van een kantoorgebouw om de bezetting ervan mogelijk te maken door diensten van de FOD JUSTITIE. Deze inrichtingswerken, die beter beschreven zijn in de technische documenten van de opdracht, omvatten eveneens: aanpassing HVAC, elektriciteit, data, telefonie, toegangscontrole en plaatsing van sprinklersystemen.
Interne Kennung: RDGB-BRU-2024-222411-198
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213150 Bau von Bürogebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RDGB-BRU-2024-222411-198 - 1
Interne Kennung: 1