2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Pyzdry
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Miasta i Gminy Pyzdry w 2027 roku. Szacowana na 12 miesięcy ilość odpadów komunalnych z podziałem na poszczególne frakcje sporządzona na podstawie ilości odebranych odpadów w latach 2025/2026 wynosi 2227,80 Mg
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.271.07.2026