2. Verfahren
Verfahren
Titel: Belaidė komunikacijos sistema su jos įdiegimu ir priežiūra (Atviras konkursas)
Beschreibung: Perkama belaidė komunikacijos sistema, jos įdiegimas ir priežiūra Kauno ir Panevėžio kalėjimuose
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Belaidė komunikacijos sistema su jos įdiegimu ir priežiūra Kauno kalėjime
Beschreibung: Perkama belaidė komunikacijos sistema, jos įdiegimas ir priežiūra Kauno kalėjime
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Belaidė komunikacijos sistema su jos įdiegimu ir priežiūra Panevėžio kalėjime
Beschreibung: Perkama belaidė komunikacijos sistema, jos įdiegimas ir priežiūra Panevėžio kalėjime
Interne Kennung: 2