See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja i realizacja 21. Małopolskiego Festiwalu Smaku wraz z obsługą medialną, promocyjną i public relations
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i realizacja 21. Małopolskiego Festiwalu Smaku (MFS) wraz z obsługą medialną, promocyjną i public relations. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. W ramach zamówienia wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego majątkowych praw autorskich do materiałów powstałych w ramach realizacji zamówienia, zgodnie z zapisami wzoru umowy. 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.
Vorherige Bekanntmachung: 287476-2026
Interne Kennung: MP-II.272.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego z uwzględnieniem przepisów stosowanych przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi zgodnie z art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t. j. Dz.U. z 2024 poz. 1320 z późn. zm.).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001