488505-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Dodávka diagnostik a spotřebního materiálu pro imunohematologii LHKB včetně bezplatné výpůjčky plně automatizovaného imunohematologického analyzátoru
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka diagnostik a spotřebního materiálu pro imunohematologii LHKB včetně bezplatné výpůjčky plně automatizovaného imunohematologického analyzátoru
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou: - pravidelné dílčí dodávky spotřebního materiálu, tj. reagencií, kalibrátorů, kontrolních materiálů, provozních chemikálií a veškerého spotřebního materiálu, potřebného k vyšetření v oblasti spektra vyšetření uvedeného v Krycím listu, který tvoří přílohu č. 1 Zadávací dokumentace, a to na dobu 8 let, včetně zajištění bezplatné přepravy tohoto materiálu do místa určení – Laboratoř hematoonkologie a klinické biochemie Moravskoslezské nemocnice Havířov, příspěvková organizace, Dělnická 1132/24, Havířov. - bezplatná výpůjčka a instalace plně automatizovaného imunohematologického analyzátoru, specifikovaného v Technické specifikaci, která tvoří přílohu č. 5 Zadávací dokumentace, pro Laboratoř hematoonkologie a klinické biochemie včetně příslušenství a SW se zajištěním školení v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, jeho plného servisu vč. bezpečnostně technických kontrol dle návodu výrobce ev. validací a případné modernizace, a to vše po
Interne KennungP26V00000141
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33694000 Diagnostika
5. Los
LosLOT-0001