488512-2026 - Ergebnis
Belgien – Schädlingsbekämpfung – Verdelging van nesten van Aziatische hoornaar via een raamovereenkomst waarbij de provincie optreedt als aankoopcentrale
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVerdelging van nesten van Aziatische hoornaar via een raamovereenkomst waarbij de provincie optreedt als aankoopcentrale
Beschreibungzie bestek
Interne Kennung0800/2026/001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90922000 Schädlingsbekämpfung
5. Los
LosLOT-0001
Titel0800/2026/001 - 1
Beschreibunghet uitvoeren van verdelgingen van lage nesten (< 4m) Perceel 1: Regio Westhoek
Interne Kennung1
LosLOT-0010
Titel0800/2026/001 - 10
Beschreibunghet uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 10: regio Waregem
Interne Kennung10
LosLOT-0011
Titel0800/2026/001 - 11
Beschreibunghet uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 11: regio Brugge
Interne Kennung11
LosLOT-0012
Titel0800/2026/001 - 12
Beschreibunghet uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 12: regio Oostende
Interne Kennung12
LosLOT-0002
Titel0800/2026/001 - 2
Beschreibunghet uitvoeren van verdelgingen van lage nesten (< 4m) Perceel 2: Regio Midden West-Vlaanderen
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titel0800/2026/001 - 3
Beschreibunghet uitvoeren van verdelgingen van lage nesten (< 4m) Perceel 3: Regio Zuid West-Vlaanderen
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titel0800/2026/001 - 4
Beschreibunghet uitvoeren van verdelgingen van lage nesten (< 4m) Perceel 4: Regio noord West-Vlaanderen
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Titel0800/2026/001 - 5
Beschreibunghet uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 5: regio zuidelijke Westhoek
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Titel0800/2026/001 - 6
Beschreibunghet uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 6: regio Westkust en polders
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Titel0800/2026/001 - 7
Beschreibunghet uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 7: regio Roeselare
Interne Kennung7
LosLOT-0009
Titel0800/2026/001 - 9
Beschreibunghet uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 9: regio Kortrijk
Interne Kennung9
LosLOT-0008
Titel0800/2026/001 - 8
Beschreibunghet uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4 m) perceel 8: regio Tiel
Interne KennungLOT-0008: 0800/2026/001 - 8