488519-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Usługa wykonania dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa budynku administracyjno-garażowego przy ul. KOR 23 w m. Warszawa”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wykonania dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa budynku administracyjno-garażowego przy ul. KOR 23 w m. Warszawa”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonania dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa budynku administracyjno-garażowego przy ul. KOR 23 w m. Warszawa”, zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia i Założeniach funkcjonalno-użytkowych, stanowiących załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung10/FI/AG/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001