488541-2026 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE TRANSPORTU PACJENTÓW DIALIZOWANYCH, TRANSPORTU SANITARNEGO PACJENTÓW ORAZ KRWI, PREPARATÓW KRWIOPOCHODNYCH I MATERIAŁÓW BIOLOGICZNYCH DLA POTRZEB WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM JANUSZA KORCZAKA W SŁUPSKU SP. Z O.O. - 69/PN/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE TRANSPORTU PACJENTÓW DIALIZOWANYCH, TRANSPORTU SANITARNEGO PACJENTÓW ORAZ KRWI, PREPARATÓW KRWIOPOCHODNYCH I MATERIAŁÓW BIOLOGICZNYCH DLA POTRZEB WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM JANUSZA KORCZAKA W SŁUPSKU SP. Z O.O. - 69/PN/2026
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych, transportu sanitarnego pacjentów oraz krwi, preparatów krwiopochodnych i materiałów biologicznych dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Część III SWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, Formularz cenowy (załącznik nr 2 do IDW) oraz Część II SWZ WZÓR UMOWY W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na poszczególne części zamówienia. Niniejsze zamówienie składa się z 2 części. Ofertę można złożyć w odniesieniu do jednej lub więcej części.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy PZP, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych, transportu sanitarnego pacjentów oraz transportu krwi, preparatów krwiopochodnych i materiałów biologicznych dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. Konieczność pilnego udzielenia zamówienia wynika z unieważnienia poprzedniego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PZP. Ponowne przeprowadzenie postępowania jest niezbędne dla zapewnienia ciągłości realizacji usług, które mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa pacjentów oraz prawidłowego funkcjonowania szpitala. W związku z powyższym skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1 TRANSPORT SANITARNY
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego pacjentów oraz krwi, preparatów krwiopochodnych i materiałów biologicznych dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
LosLOT-0002
Titelczęść 2 TRANSPORT OSÓB DIALIZOWANYCH
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.