488588-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kleinvieh – Dodávka laboratorních myší kmene C57Bl/6NCrl 2026-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka laboratorních myší kmene C57Bl/6NCrl 2026-2028
BeschreibungCílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, jehož nabídka bude vyhodnocena jako ekonomicky nejvýhodnější, a to na období 24 kalendářních měsíců ode dne účinnosti rámcové dohody nebo do okamžiku vyčerpání celkové maximální ceny za předmět veřejné zakázky, která odpovídá předpokládané hodnotě této veřejné zakázky, podle toho, která rozhodná událost nastane dříve. Rámcová dohoda upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem bude opakující se dodávka laboratorních myší kmene C57Bl/6NCrl včetně balení, přepravy a péče o zvířata během přepravy. Jednotlivé zakázky budou na základě této rámcové dohody zadávány na základě dílčích objednávek (tzv. „Dílčích smluv“ nebo též „Realizačních smluv“) v souladu s § 134 ZZVZ postupem bez obnovení soutěže. Zadavatel je členem mezinárodní infrastruktury, kdy veškeré fenotypizační testy byly až doposud dělány na myších kmene C57Bl/6NCrl. V tuto chvíli jsou data získána od více než 5000 C57Bl/6NCrl myší jako kontrolní baseline hodnoty, z tohoto důvodu vyžaduje Zadavatel v rámci této veřejné zakázky konkrétní podkmen myší C57Bl/6NCrl. Dodání jiného podkmene myši C57Bl/6N v rámci této veřejné zakázky bude proto považováno za nesplnění zadávacích podmínek s následkem vyloučení daného účastníka z účasti v zadávacím řízení.
Interne KennungVZ 25/938 ÚMG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03325000 Kleinvieh
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungJedná se o uveřejnění dílčích smluv (objednávek) uzavřených na základě rámcové dohody uzavřené dne 23.1.2026 v souladu s § 137 písm. b) ZZVZ za 2. čtvrtletí 2026.
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku ze smlouvy jsou v podrobnostech uvedeny v rámcové dohodě.