48861-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – TĚŽEBNÍ ČINNOST BEZ HARVESTOROVÉ TECHNOLOGIE 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTĚŽEBNÍ ČINNOST BEZ HARVESTOROVÉ TECHNOLOGIE 2024
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) pro zadávání veřejných zakázek na služby související s výrobou dříví bez využití harvestorové technologie, tedy s výrobou dříví v lesních porostech ve vlastnictví státu obhospodařovaných zadavatelem, kterým jsou Vojenské lesy a statky ČR, s.p. V souladu s § 140 Zákona zařadí Zadavatel do DNS dodavatele, který předloží žádost o účast v souladu s požadavky Zákona a Zadavatele a splní tak podmínky pro zařazení do DNS. Po zavedení DNS bude Zadavatel zadávat veřejné zakázky v DNS dle ustanovení § 141 Zákona. Při zavádění DNS a zadávání veřejných zakázek v DNS používá Zadavatel i dodavatel výlučně elektronické prostředky.
Vorherige Bekanntmachung35856-2020
Interne KennungVLS-007262-2020-1900
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
LosLOT-0002