2. Verfahren
Verfahren
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT MET ALS VOORWERP DE LEVERING, DE EXPLOITATIE EN HET ONDERHOUD VAN EEN INGEBOUWD SYSTEEM VOOR TELEMATICA, VLOOTOPVOLGING EN HET DOWNLOADEN VAN GEGEVENS
Beschreibung: Dit bestek heeft als voorwerp de terbeschikkingstelling, de exploitatie en het onderhoud van een ingebouwd systeem voor telematica, vlootopvolging en het downloaden van tachograafgegevens. De vloot bestaat uit ± 780 voertuigen, waaronder 430 vrachtwagens. Het betreft voertuigen van het type ophaalwagens, lichte bedrijfsvoertuigen, dienstvoertuigen, veegwagens enz. Het systeem zou onder meer het volgende mogelijk moeten maken: • de tracking en geolokalisatie van de voertuigen; • de verzameling en de analyse van de technische gegevens en exploitatiegegevens van de voertuigen; • het beheer en het downloaden van de tachograafgegevens; • de naleving van de reglementaire verplichtingen op het vlak van transport en sociale wetgeving De opdracht omvat, als bijkomend en onlosmakelijk onderdeel van de dienstverlening: • de levering en de installatie van de boordapparatuur die nodig is voor de goede werking van het systeem; • de terbeschikkingstelling van een online toegankelijk softwareplatform; • de beveiligde hosting van de gegevens; • de software-updates; • de technische ondersteuning, de gebruikersopleiding en de operationele begeleiding gedurende de volledige looptijd van de overeenkomst. De opdracht wordt gesloten in de vorm van een abonnement en omvat alle diensten die nodig zijn voor de ononderbroken exploitatie van het systeem.
Interne Kennung: 26/2793
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 26/2793 - 1
Interne Kennung: 1