488619-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kommunikationsanlage – Dodávky dorozumívacích zařízení sestra - pacient
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky dorozumívacích zařízení sestra - pacient
BeschreibungVeřejná zakázka je vypisována za účelem uzavření rámcové dohody, na jejímž základě budou průběžně realizovány dílčí veřejné zakázky na dodávky dorozumívacích zařízení sestra – pacient (dále také jako „komunikační systémy“), v četnosti a rozsahu dle aktuálních provozních potřeb zadavatele. Předmětem dílčích veřejných zakázek (dále také jako "dílčí dodávky") bude pouze dodávka technologie, tj. dodávka jednotlivých komponent dorozumívacích zařízení. Zapojení a zprovoznění komunikačních systémů v lůžkových stanicích zajistí zadavatel. V rámci dílčích dodávek nebude požadována ani kabeláž, zadavatel bude v maximální možné míře využívat stávající strukturovanou síť. Podrobně v zadávací dokumentaci. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) účastníkem na dobu 48 měsíců.
Interne KennungVZ2024029
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení k nadlimitní veřejné zakázce na uzavření rámcové dohody na dodávky.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32570000 Kommunikationsanlage
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávky dorozumívacích zařízení sestra-pacient
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele, dojde-li k předčasnému ukončení RD. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít RD s dodavatelem, jehož nabídka se umístila ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení na uzavření RD jako další v pořadí, a to s cenou dle nabídky tohoto dodavatele. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně. Zadavatel si zároveň vyhrazuje právo neuzavřít RD s dodavatelem, který neprokáže splnění podmínek účasti původního zadávacího řízení; v tomto případě je zadavatel oprávněn přistoupit k uzavření RD s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí.