2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ 37.26 Vědecké výukové centrum Ostrava–Jih, Část 1 - Stavební práce vč. dodávky nábytku
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební úpravy klubovny Centra sociálních služeb Jih na adrese Odborářská 677/72, Ostrava –Hrabůvka. Úpravy zahrnují jednoduché dispoziční změny, nové podlahy, úpravy povrchů stěn, instalaci akustických obkladů včetně podhledů, realizaci elektrorozvodů (silnoproud i slaboproud), montáž klimatizace atd. Tyto práce budou provedeny za účelem instalace audiovizuálních technologií a implementace vizualizačního systému „Věda na kouli“ (Science on a Sphere). Součástí zakázky je také dodávka interiérového nábytku, IT vybavení a pomůcek pro vzdělávací účely, včetně dopravy, montáže, komplexního vyzkoušení a uvedení do provozu. Realizace veřejné zakázky proběhne dle projektové dokumentace (PD) zpracované firmou KANIA a.s., IČO: 26817853 v 12/2025. Realizace veřejné zakázky musí probíhat v koordinaci a součinnosti s dalšími částmi projektu, tj. částí 2 – IT vybavení a pomůcky a částí 3 - Dodávka a implementace vizualizačního systému „Věda na kouli“ (Science on a Sphere).
Interne Kennung: VZ 37.26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 39100000 Möbel