488629-2026 - Planung
Niederlande – Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen – Marktconsultatie VNG GT Hardware - werkplek
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMarktconsultatie VNG GT Hardware - werkplek
BeschreibungVNG Realisatie overweegt één of meer opdrachten in markt te zetten voor de verwerving van aan de werkplek gerelateerde ICT-hardware, inclusief een aantal aan deze leveringen gerelateerde diensten. Het betreft een collectieve verwerving waaraan alle geïnteresseerde gemeenten en gemeentelijke organisaties kunnen deelnemen. Alvorens deze opdrachten in de markt te zetten willen we de markt consulteren en vernemen wij graag hoe de markt hiernaar kijkt, ontvangen we antwoord op de door ons gestelde vragen en willen we het gesprek aangaan met geïnteresseerde partijen.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32250000 Mobilfunkgeräte, 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung