2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż przez Wykonawcę energii elektrycznej do punktów poboru energii Zamawiającego - Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. o.o. w Rybniku w okresie: od dnia 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. w ilości 4 119,728 MWh oraz sprzedaż przez Zamawiającego energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji odnawialnych źródeł energii („OZE”) i wprowadzonej do sieci Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD) w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026 r. w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2024 r., poz. 266 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (Dz.U. z 2024 r. poz. 1361 z późn.zm.). Szczegółowy opis zamówienia został określony postanowieniami SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż przez Wykonawcę energii elektrycznej do punktów poboru energii Zamawiającego - Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. o.o. w Rybniku w okresie: od dnia 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. w ilości 4 119,728 MWh oraz sprzedaż przez Zamawiającego energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji odnawialnych źródeł energii („OZE”) i wprowadzonej do sieci