See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa macierzy dyskowych wraz z rozbudową środowiska IBM Spectrum Scale oraz dostawę wsparcia technicznego dla posiadanych licencji: Zadanie 1 – Rozbudowa środowiska IBM Spectrum Scale oraz dostawa wsparcia technicznego dla posiadanych licencji, Zadanie 2 – Zakup i dostawa macierzy dyskowych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa macierzy dyskowych wraz z rozbudową środowiska IBM Spectrum Scale oraz dostawę wsparcia technicznego dla posiadanych licencji: Zadanie 1 – Rozbudowa środowiska IBM Spectrum Scale oraz dostawa wsparcia technicznego dla posiadanych licencji, Zadanie 2 – Zakup i dostawa macierzy dyskowych.” 2. Oferta na dane Zadanie musi być jednoznaczna i kompleksowa tj. obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia w danym Zadaniu. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty, której treść pozwoli Zamawiającemu na zweryfikowanie oferty pod względem jej zgodności z treścią SWZ. Treść oferty Wykonawcy musi odpowiadać treści specyfikacji warunków zamówienia. Tym samym Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia oferowanych parametrów technicznych odpowiednio w Załączniku nr 3.1 i Załączniku 3.2 do SWZ – OPZ/Minimalne wymagania (wg postawionego przez Zamawiającego szczegółowego opisu) spełniających wymagania Zamawiającego - dotyczy Zadania, na które składana jest oferta, a także do wypełnienia kalkulacji cenowej – odpowiednio dla danego Zadania – w Formularzu ofertowym w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieużywany, nieuszkodzony, niepowystawowy, wolny od wad fizycznych i prawnych, nie może być przedmiotem praw osób trzecich. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie obowiązujące normy prawne bezpieczeństwa przepisów polskich i Unii Europejskiej, posiadać wszelkie wymagane prawem dopuszczenia i atesty oraz oznakowania zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz ma zostać dostarczony w opakowaniu zabezpieczającym. 4. W Formularzu ofertowym – Załącznik nr 1 do SWZ oraz w OPZ – Załącznik 3.1 i Załącznik 3.2 do SWZ, wskazano ilości sprzętu, które Zamawiający zamierza nabyć w ramach przedmiotowego zamówienia. 5. Miejsce dostawy: Sprzęt zostanie dostarczony do Lokalizacji Zamawiającego: Biblioteka Uniwersytecka, Serwerownia nr 2, ul. Fryderyka Joliot-Curie 12, 50-383 Wrocław.
Vorherige Bekanntmachung: 331893-2026
Interne Kennung: BZP.2710.15.2026.ECS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48782000 Zentralspeicherverwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Rozbudowa środowiska IBM Spectrum Scale oraz dostawa wsparcia technicznego dla posiadanych licencji,
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia w zadaniu nr 1 obejmuje rozbudowę posiadanego przez Zamawiającego środowiska IBM Spectrum (Scale oraz Archive), poprzez dostarczenie dodatkowych licencji tego oprogramowania, wraz ze wsparciem technicznym oraz zapewnienie wsparcia technicznego dla posiadanych licencji. Posiadana przez Zamawiającego infrastruktura IT: 1.1. Macierze a. IBM Storwize V7000 b. IBM Storwize V5030 c. IBM FlashSystem 5200 1.2. Biblioteki taśmowe a. IBM TS4300 1.3. Licencje oprogramowania a. IBM Spectrum Archive Enterprise Edition, per socket – 2 szt. b. IBM Storage Scale Standard Edition, per socket – 4 szt. 1.4. Serwery Spectrum a. Archive – Lenovo SR630 - 2 szt. b. Scale – Lenovo SR630 - 4 szt. 1.5. Zamawiający Wymaga dostarczenia licencji umożliwiających podłączenie 4 kolejnych node’ów (każdy z 1 CPU) do użytkowanego środowiska IBM Spectrum lub dodania łącznie dodatkowych 4 procesorów do posiadanych serwerów. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagania dla Zadania nr 1. 1.6. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 134 ust. 1 pkt 20 uPzp), stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ. 1.7. Wykonawca będzie posiadać przez cały okres obowiązywania Umowy status partnera producenta sprzętu z zastrzeżeniem, że jeśli producent stosuje kilka poziomów partnerstwa, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał poziom partnerstwa nie niższy niż drugi poziom w kolejności licząc od najniższego poziomu partnerstwa w hierarchii stosowanej przez producenta, potwierdzony poświadczeniem producenta, które będzie okazywał na każde żądanie Zamawiającego.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Zakup i dostawa macierzy dyskowych
Beschreibung: Zadaniu nr 2 szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.2 do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagania dla Zadania nr 2. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 134 ust. 1 pkt 20 uPzp), stanowiącym załącznik nr 4.2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)