2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba dobíjecích stanic pro bezemisní vozidla MHD
Beschreibung: Předmětem projektu výstavba dobíjecích stanic (dle SMLOUVY Dílčích díl) pro pořízené bezemisní vozidla MHD – elektrobusy ve čtyřech (4) lokalitách (viz PROJEKT 1 až 4) vč. příslušných dodávek a služeb. Rozsah stavebních prací a dodávek, které zadavatel předpokládá že bude nutné realizovat, je blíže specifikován v PROJEKTU, přičemž součástí předmětu veřejné zakázky je zhotovení projektové dokumentace pro provedení stavby v rozsahu příslušných prováděcích předpisech na Zhotovitelem konkrétní technické řešení a to vč. soupis prací a výkaz výměr v souladu s vyhláškou č. 169/2016 Sb. Zadavatel požaduje, aby Zhotovitelem provedené řešení pro každé Dílčí dílo odpovídalo konkrétnímu POVOLENÍ. Veřejná zakázka bude financovaná z dotace z Integrovaného regionálního operačního programu 2021-2027 z výzvy Plnicí a dobíjecí stanice pro veřejnou dopravu (SC 6.1).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45232221 Umspann-Unterstation, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45232221 Umspann-Unterstation, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros