488683-2026 - Ergebnis
Tschechien – Straßentransport/-beförderung – Zajištění dopravní obslužnosti Kraje Vysočina v tarifní zóně 500 Veřejné dopravy Vysočiny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění dopravní obslužnosti Kraje Vysočina v tarifní zóně 500 Veřejné dopravy Vysočiny
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je výkon veřejných služeb v přepravě cestujících za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zákonem č. 129/2000 Sb., o krajích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o veřejných službách“) na území Kraje Vysočina. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
Vorherige Bekanntmachung2660-2026
Interne KennungKVAD5002601
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZávazek veřejné služby se dopravce zavazuje plnit po dobu dvou (2) let od zahájení provozu. Objednatel je oprávněn jednostranně prodloužit dobu plnění o jeden (1) rok. Pokyn k prodloužení je objednatel povinen doručit dopravci nejpozději jeden (1) rok před uplynutím doby plnění.