2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opróżnianie koszy przyulicznych, utrzymanie czystości na terenach położonych wzdłuż ulic gminnych i na terenach niezagospodarowanych wraz z pielęgnacją zieleni przyulicznej. Nr postępowania: 5/2026/MDZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na opróżnianiu koszy przyulicznych, utrzymaniu czystości na terenach położonych wzdłuż ulic gminnych i na terenach niezagospodarowanych wraz z pielęgnacją zieleni przyulicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 141536-2026
Interne Kennung: 5/2026/MDZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na opróżnianiu koszy przyulicznych, utrzymaniu czystości na terenach położonych wzdłuż ulic gminnych i na terenach niezagospodarowanych wraz z pielęgnacją zieleni przyulicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224340 Mülleimer, 90511300 Müllsammlung, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen