See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów jednorazowego użytku ( obłożenia , zestawy, implanty ortopedyczne, membrany, akcesoria i narzędzia do zabiegów urologicznych i ortopedycznych) używanych na salach operacyjnych w 26 Pakietach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów jednorazowego użytku ( obłożenia , zestawy, implanty ortopedyczne, membrany, akcesoria i narzędzia do zabiegów urologicznych i ortopedycznych) używanych na salach operacyjnych w 26 pakietach.
Vorherige Bekanntmachung: 751780-2025
Interne Kennung: Eap-2412/21/25/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - Zestawy operacyjne II
Beschreibung: Zestawy operacyjne II - 3 poz. asortymentowe szczegółowo opisane w zał.2 do SWZ - OPZ
Interne Kennung: Część nr 21
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - Cewniki urologiczne
Beschreibung: Cewniki urologiczne - 3 poz. asortymentowe szczegółowo opisane w zał. 2 do SWZ - OPZ
Interne Kennung: Część nr 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - Sprzęt jednorazowy anestezjologiczny
Beschreibung: Sprzęt jednorazowy anestezjologiczny - 11 poz. asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 do SWZ - OPZ
Interne Kennung: Część nr 23
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - Łyżki do videolaryngoskopu
Beschreibung: Łyżki do videolaryngoskopu - 1 poz. asortymentowa szczegółowo opisana w zał. 2 do SWZ - OPZ
Interne Kennung: Część nr 24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171200 Instrumente für Reanimation
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - Implanty ortopedyczne IV
Beschreibung: Implanty ortopedyczne - 51 poz. asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 do SWZ - OPZ
Interne Kennung: Część nr 25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - Obłożenia do zabiegów ortopedycznych
Beschreibung: Obłożenia do zabiegów ortopedycznych - 5 poz. asortymentowych szczegółowo opisanych w zał. 2 do SWZ - OPZ
Interne Kennung: Część nr 26
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung