See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novostavba ubytovacího pavilonu Centra Rožmitál pod Třemšínem – nákup vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky vybavení do novostavby objektu na parc. č. 917/1 a 917/14 k. ú. Rožmitál pod Třemšínem [742848]. Veřejná zakázka je dělena na 2 části, jako 2 samostatná zadávací řízení dle § 18 ZZVZ. Dodavatel tak může podat nabídku pouze do jedné části, nebo do obou. Každá nabídka musí být podána samostatně včetně všech povinných příloh prostřednictvím elektronického nástroje E-ZAK.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Novostavba ubytovacího pavilonu Centra Rožmitál pod Třemšínem – nákup vybavení Část A – ošetřovatelské postele
Beschreibung: č. 917/1 a 917/14 k. ú. Rožmitál pod Třemšínem [742848], konkrétně pak nábytku, ošetřovatelských postelí a kuchyňské nábytku vč. zařízení. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky viz přílohy č. 4 a 5 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: A
Haupteinstufung (cpv): 33192130 Motorisierte Betten
Los: LOT-0002
Titel: Novostavba ubytovacího pavilonu Centra Rožmitál pod Třemšínem - nákup vybavení Část B – nábytek
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky vybavení do novostavby objektu na parc. č. 917/1 a 917/14 k. ú. Rožmitál pod Třemšínem [742848], konkrétně pak nábytku, ošetřovatelských postelí a kuchyňské nábytku vč. zařízení. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky viz přílohy č. 4 a 5 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: B