See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przygotowywania, dostaw i dystrybucji całodziennego żywienia pacjentów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przygotowywania, dostaw i dystrybucji całodziennego żywienia pacjentów dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do pn: Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 374025-2026
Interne Kennung: SSM.DZP.200.110.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 - 4. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. W powyższym postępowaniu składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przygotowywania, dostaw i dystrybucji całodziennego żywienia pacjentów dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do pn: Opis przedmiotu zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiot Umowy w czasie trwania Umowy może ulec zmniejszeniu maksymalnie o 50 % ilości przedmiotu Umowy.