2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Elektrische Zuigende Veegmachines
Beschreibung: Aanschaf van (zero emissie) elektrische zuigende veegmachines in twee percelen, te weten: 1: Kleine elektrische zuigende veegmachines (ca. 2 kuub) 2: Middelgrote elektrische zuigende veegmachines (ca. 4 kuub) 1
Interne Kennung: 2026-28
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144431 Saugkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Kleine elektrische veegmachine
Beschreibung: Aanschaf van zero emissie kleine zuigende veegmachines, te weten: ca. 2 kuub. 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mocht uitbreiding van het machinepark noodzakelijk zijn, behoudt de gemeente zich het recht voor (zonder verplichting) om extra aankopen te doen bij de contractant (tijdens de looptijd van de overeenkomst).
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Middelgrote elektrische veegmachine
Beschreibung: Aanschaf van zero emissie middelgrote zuigende veegmachines, te weten: ca. 4 kuub. 1
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-28
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34921100 Road sweepers
Additional classification (cpv): 34144431 Suction-sweeper vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2