2. Verfahren
Verfahren
Titel: Applicatie ter ondersteuning van taalvaardigheid NL & EN
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer voor het implementeren, leveren en onderhouden van licenties voor een applicatie ter ondersteuning van de taalvaardigheid Nederlandse en Engelse taal door middel van e-learning. De geschatte omvang van de Opdracht is € 60.000, - inclusief btw per jaar. De geraamde waarde van de Overeenkomst wordt geschat op € 240.000, - incl. btw. De Overeenkomst loopt af als de geraamde waarde wordt bereikt. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend. Het is niet meer en niets minder dan een inschatting, die gebaseerd is op historische cijfers. Dit betekent dat de mogelijkheid bestaat dat de genoemde raming in de praktijk hoger of lager uitvalt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbesteding zal leiden tot één (1) overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer met een duur van initieel twaalf (12) maanden en kan maximaal drie (3) maal twaalf (12) maanden verlengd worden. Na de initiële periode zal de Overeenkomst stilzwijgend worden verlengd met een mogelijkheid tot opzeggen door Avans met een termijn van minimaal drie (3) maanden.
488783-2026 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Applicatie ter ondersteuning van taalvaardigheid NL & EN
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: