See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW i OPATRUNKÓW DLA SZPITALA MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W WOŁOMINIE W PODZIALE NA ZADANIA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i opatrunków dla Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie w podziale na 25 Zadania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa leków i opatrunków dla Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
Beschreibung: DOSTAWA LEKÓW I OPATRUNKÓW
Haupteinstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025