488793-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schutz- und Sicherheitskleidung – Osobní ochranné pracovní oděvy - Kalhoty pro ZZSPK (2. vyhlášení)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOsobní ochranné pracovní oděvy - Kalhoty pro ZZSPK (2. vyhlášení)
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka OOPP kalhot pro výjezdové skupiny na denní nošení po celý rok.
Vorherige Bekanntmachung36596-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka OOPP kalhot pro výjezdové skupiny na denní nošení po celý rok
Interne KennungČerpání RD 2q2026