2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém 2017 na prostředky ICT v resortu MZe (DNS 2017) - 2Q-26 (čtvrtletní souhrnné zveřejnění)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS 2017 jsou dodávky serverů, záznamových a paměťových medií, výpočetní techniky včetně skenerů, tiskáren, počítačů, zobrazovacích jednotek, příslušenství pro vkládání dat a záznam dat, pasivních i aktivních prvků síťové infrastruktury pro potřeby Centrálního zadavatele a jednotlivých pověřujících zadavatelů.
Vorherige Bekanntmachung: 368124-2017
Interne Kennung: 2Q-26
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 105. kolo - Notebooky, PC a monitory pro Povodí
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka technického vybavení v souladu s technickou specifikací a dalšími částmi a přílohami ZD.
Interne Kennung: 105
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30233120 Magnetbandspeicher
Los: LOT-0003
Titel: 106. kolo - Notebooky, PC a monitory pro NLI
Interne Kennung: 106
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50313000 Wartung und Reparatur von Reprografiegeräten