2. Verfahren
Verfahren
Titel: Műtéti izoláló termékek, szettek – 2026
Beschreibung: Keretmegállapodás megkötése a központosított közbeszerzési rendszerről, valamint a központi beszerző szervezet feladat- és hatásköréről szóló 168/2004. (V. 25.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó, illetve önként csatlakozó intézmények részére 3 részben „Műtéti izoláló termékek/szettek – 2026” tárgyban. Tárgyi eljárás becsült értéke (nettó értékben), azaz keretösszege: 1.875.000.000, - Ft (egymilliárd-nyolcszázhetvenötmillió forint). Részek megnevezése, keretösszege (Becsült értéke): 1. rész Izolációs termékek és védőfelszerelések Keretösszeg: nettó 325.000.000,- Ft 2. rész Izolációs termékek / lepedők Keretösszeg: nettó 320.000.000,- Ft 3. rész Műtéti izoláló szettek Keretösszeg: nettó 1.230.000.000,- Ft Részletes feltételek a Közbeszerzési Dokumentum Műszaki leírásában.
Interne Kennung: EKR000633752026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Izolációs termékek és védőfelszerelések
Beschreibung: Keretmegállapodás megkötése a központosított közbeszerzési rendszerről, valamint a központi beszerző szervezet feladat- és hatásköréről szóló 168/2004. (V. 25.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó, illetve önként csatlakozó intézmények részére Izolációs termékek és védőfelszerelések, szállítására legfeljebb nettó 325.000.000,- Ft keretösszeg erejéig. A vonatkozó információk részletesen a közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 21. § (4) bekezdésére tekintettel nyilatkozik, hogy az egy időben teljesítendő külön szerződések várható átlagos értéke a korábbi eljárás tapasztalata alapján: 13.200.000 HUF.
Interne Kennung: EKR000633752026/1
Los: LOT-0002
Titel: Izolációs termékek / lepedők
Beschreibung: Keretmegállapodás megkötése a központosított közbeszerzési rendszerről, valamint a központi beszerző szervezet feladat- és hatásköréről szóló 168/2004. (V. 25.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó, illetve önként csatlakozó intézmények részére Izolációs termékek / lepedők, szállítására legfeljebb nettó 320.000.000,- Ft keretösszeg erejéig. A vonatkozó információk részletesen a közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 21. § (4) bekezdésére tekintettel nyilatkozik, hogy az egy időben teljesítendő külön szerződések várható átlagos értéke a korábbi eljárás tapasztalata alapján: 13.200.000 HUF.
Interne Kennung: EKR000633752026/2
Los: LOT-0003
Titel: Műtéti izoláló szettek
Beschreibung: Keretmegállapodás megkötése a központosított közbeszerzési rendszerről, valamint a központi beszerző szervezet feladat- és hatásköréről szóló 168/2004. (V. 25.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó, illetve önként csatlakozó intézmények részére Műtéti izoláló szettek , szállítására legfeljebb nettó 1.230.000.000,- Ft keretösszeg erejéig. A vonatkozó információk részletesen a közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. Ajánlatkérő a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 21. § (4) bekezdésére tekintettel nyilatkozik, hogy az egy időben teljesítendő külön szerződések várható átlagos értéke a korábbi eljárás tapasztalata alapján: 50.700.000 HUF.
Interne Kennung: EKR000633752026/3