2. Verfahren
Verfahren
Titel: KONKURS OGRANICZONY, JEDNOETAPOWY, REALIZACYJNY ARCHITEKTONICZNO-URBANISTYCZNY NA OPRACOWANIE KONCEPCJI ZESPOŁU BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH WRAZ Z OGÓLNODOSTĘPNYM PARKIEM KIESZONKOWYM PRZY UL. DEKERTA W KRAKOWIE
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest koncepcja architektoniczna Zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu na działkach ew. nr: dz. nr 143/3, 143/4, 143/6, 143/7, 143/8, 143/9, 143/10, 143/11, 144/3, 144/4, 146/3, 146/6, 146/10 obr. 14 Podgórze., przy ul. Dekerta w Krakowie. Konkurs prowadzony jest w procedurze konkursu ograniczonego i jednoetapowego. a) Etap Kwalifikacyjny: – Podmioty zainteresowane udziałem w Konkursie składają wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie zgodnie z postanowieniami Rozdziału IV Regulaminu w terminie określonym w Harmonogramie konkursu; – Organizator dopuszcza do udziału w Konkursie i zaprasza do składania Prac konkursowych Uczestników konkursu spełniających określone przez Organizatora obiektywne wymagania określone w Rozdziale IV Regulaminu. b) Etap I Konkursu – składanie i ocena Prac Konkursowych oraz rozstrzygnięcie Konkursu: – Składanie Prac konkursowych przez Uczestników konkursu, w terminie określonym w Harmonogramie konkursu. Zakres rzeczowy, formę opracowania oraz sposób prezentacji Prac konkursowych zostały określone w Rozdziale V Regulaminu; – Ocena zanonimizowanych Prac konkursowych przez Sąd Konkursowy na podstawie kryteriów określonych w Rozdziale VI Regulaminu. – Rozstrzygnięcie konkursu, czyli wybór najlepszej Pracy konkursowej (I Nagroda) i przyznanie pozostałych Nagród zgodnie z postanowieniami Rozdziału VII Regulaminu; – Zatwierdzenie przez Kierownika Zamawiającego rozstrzygnięcia konkursu i oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu; – Uprawomocnienie się wyników rozstrzygnięcia Konkursu.
Interne Kennung: Konkurs SARP nr 1098
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001