See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników specjalistycznych szkoleń w ramach projektu pn. „BIG DATA II – Rozbudowa systemu wymiany i analizy informacji BIG DATA w szczególności przepływów finansowych” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego 2021-2027 w podziale na 3 zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników specjalistycznych szkoleń w ramach projektu pn. „BIG DATA II – Rozbudowa systemu wymiany i analizy informacji BIG DATA w szczególności przepływów finansowych” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego 2021-2027” w podziale na 3 zadania: Zadanie nr 1 - Usługa hotelarska, gastronomiczna i konferencyjna dla uczestników szkolenia w terminie 10-15.05.2026 r. Zadanie nr 2 - Usługi hotelarska, gastronomiczna i konferencyjna dla uczestników szkolenia w terminie 21-26.06.2026 r. Zadanie nr 3 – Usługa hotelarska i gastronomiczna dla uczestników szkolenia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 251607-2026
Interne Kennung: 77/BF/26/IŁ/FBW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne. Zgodnie z art. 360 pkt. 3 ustawy Pzp Zamawiający może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert;
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników szkolenia w terminie 10-15.05.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej. Hotel lub ośrodek szkoleniowo/konferencyjny musi spełniać wymogi 3 kategorii zlokalizowanym na terenie m. st. Warszawa (współrzędne geograficzne - 52°13′47″N 21°00′42″E) w terminie 10-15.05.2026 r. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1 - 77/BF/26/IŁ/FBW
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla dla uczestników szkolenia w terminie 21-26.06.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej. Hotel lub ośrodek szkoleniowo/konferencyjny musi spełniać wymogi 3 kategorii zlokalizowanym na terenie miasta Wrocław (współrzędne geograficzne - 51°06′28″N 17°02′19″E) w terminie 21-26.06.2026 r. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2 - 77/BF/26/IŁ/FBW
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej dla uczestników szkolenia.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi hotelarskiej i gastronomicznej. Hotel lub ośrodek szkoleniowo/konferencyjny musi spełniać wymogi 3 kategorii zlokalizowanym na terenie m. st. Warszawa (współrzędne geograficzne - 52°13′47″N 21°00′42″E) w terminie do 6 miesięcy od zawarcia umowy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 3 - 77/BF/26/IŁ/FBW