See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa analizatorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa analizatorów do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhofa w Białymstoku.
Interne Kennung: PN-31/26/10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Analizator automatycznego systemu diagnostyki chorób alergicznych i monitorowania leczenia astmy
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Analizator parametrów krytycznych kompatybilny z EKIT
Interne Kennung: Część nr 2