See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Ciemne dla pojazdów kategorii Ib i II w podziale na 10 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług, polegających na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku – zwaną dalej „Usługą G” lub „Usługą”. 2. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania.
Interne Kennung: BZ.26.336.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 3 ust. 1 pkt 2) w związku z art. 2 ust. 1 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.) - zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 PZP w związku z art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w oparciu o art. 5 ust. 4 pkt 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz w zakresie części nr 9 i 10 spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 3)
Beschreibung: Nr kursu: 8002017 Relacja kursu: Ciemne-Nasielsk-Ciemne 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług, polegających na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku – zwaną dalej „Usługą G” lub „Usługą”. 2. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 23 092 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 30 622 km. - Minimalna łączna długość kursów: 15 562 km. - Prawo opcji: 7 530 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 11 592 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 15 372 km. - Minimalna łączna długość kursów: 7 812 km. - Prawo opcji: 3 780 km.
Interne Kennung: BZ.26.336.2025 - część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3 projektu umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 7)
Beschreibung: Nr kursu: 8002068, 8002102 Relacja kursu: Ciemne-FUP Piastów-Ciemne, Ciemne- Sulejówek - Ciemne. 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług, polegających na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku – zwaną dalej „Usługą G” lub „Usługą”. 2. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 39 909 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 47 439 km. - Minimalna łączna długość kursów: 32 379 km. - Prawo opcji: 7 530 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 20 034 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 23 814 km. - Minimalna łączna długość kursów: 16 254 km. - Prawo opcji: 3 780 km.
Interne Kennung: BZ.26.336.2025 - część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 8)
Beschreibung: Nr kursu: 8002054 Relacja kursu: Ciemne-miasto-Ciemne. 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług, polegających na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku – zwaną dalej „Usługą G” lub „Usługą”. 2. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 18 574 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 26 104 km. - Minimalna łączna długość kursów: 11 044 km. - Prawo opcji: 7 530 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 9 324 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 13 104 km. - Minimalna łączna długość kursów: 5 544 km. - Prawo opcji: 3 780 km.
Interne Kennung: BZ.26.336.2025 - część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 12)
Beschreibung: Nr kursu: 8002052, 8002086 Relacja kursu: Ciemne-miasto-Ciemne. 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług, polegających na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku – zwaną dalej „Usługą G” lub „Usługą”. 2. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 36 860 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 44 390 km. - Minimalna łączna długość kursów: 29 330 km. - Prawo opcji: 7 530 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 18 510 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 22 290 km. - Minimalna łączna długość kursów: 14 730 km. - Prawo opcji: 3 780 km.
Interne Kennung: BZ.26.336.2025 - część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 14)
Beschreibung: Nr kursu: 8002043, 8002085 Relacja kursu: Ciemne-miasto-Ciemne. 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług, polegających na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku – zwaną dalej „Usługą G” lub „Usługą”. 2. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 36 646 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 44 176 km. - Minimalna łączna długość kursów: 29 116 km. - Prawo opcji: 7 530 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 18 396 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 22 176 km. - Minimalna łączna długość kursów: 14 616 km. - Prawo opcji: 3 780 km.
Interne Kennung: BZ.26.336.2025 - część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 18)
Beschreibung: Nr kursu: 8002044, 8002098 Relacja kursu: Ciemne-miasto-Ciemne. 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług, polegających na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku – zwaną dalej „Usługą G” lub „Usługą”. 2. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 35 526 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 43 116 km. - Minimalna łączna długość kursów: 27 936 km. - Prawo opcji: 7 590 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 17 834 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 21 644 km. - Minimalna łączna długość kursów: 14 024 km. - Prawo opcji: 3 810 km.
Interne Kennung: BZ.26.336.2025 - część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 22)
Beschreibung: Nr kursu: 8002049 Relacja kursu: Ciemne-miasto-Ciemne. 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług, polegających na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku – zwaną dalej „Usługą G” lub „Usługą”. 2. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 17 821 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 25 351 km. - Minimalna łączna długość kursów: 10 291 km. - Prawo opcji: 7 530 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 8 946 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 12 726 km. - Minimalna łączna długość kursów: 5 166 km. - Prawo opcji: 3 780 km.
Interne Kennung: BZ.26.336.2025 - część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 27)
Beschreibung: Nr kursu: 8002045 Relacja kursu: Ciemne-miasto-Ciemne. 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług, polegających na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku – zwaną dalej „Usługą G” lub „Usługą”. 2. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 21 335 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 28 865 km. - Minimalna łączna długość kursów: 13 805 km. - Prawo opcji: 7 530 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 10 710 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 14 490 km. - Minimalna łączna długość kursów: 6 930 km. - Prawo opcji: 3 780 km.
Interne Kennung: BZ.26.336.2025 - część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 31)
Beschreibung: Nr kursu: 8002008, 8002028 Relacja kursu: Ciemne-Mińsk Maz-Ciemne; Ciemne-Błonie-Ciemne 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług, polegających na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku – zwaną dalej „Usługą G” lub „Usługą”. 2. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 50 702 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 58 232 km. - Minimalna łączna długość kursów: 43 172 km. - Prawo opcji: 7 530 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 25 452 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 29 232 km. - Minimalna łączna długość kursów: 21 672 km. - Prawo opcji: 3 780 km.
Interne Kennung: BZ.26.336.2025 - część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Realizacja Usługi G (Nr tabeli: Tab nr 65)
Beschreibung: Nr kursu: 8002069 Relacja kursu: Ciemne-Izabelin-Ciemne 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług, polegających na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku – zwaną dalej „Usługą G” lub „Usługą”. 2. W ramach świadczenia Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania przedmiotów, o których mowa w ust. 1 dokonując sprawdzenia ich opakowań pod względem uszkodzenia bądź naruszenia zabezpieczeń oraz zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 3. Ilości km objęte zamówieniem: - Podstawowa łączna długość kursów: 34 638 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 42 168 km. - Minimalna łączna długość kursów: 27 108 km. - Prawo opcji: 7 530 km. 4. W przypadku, gdy wysokość wynagrodzenia należnego za wykonanie Usługi nie osiągnie wysokości maksymalnego wynagrodzenie za świadczenie Usługi, czas przez który Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia Usługi, może zostać przedłużony o maksymalnie połowę okresu na jaki została zawarta umowa, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za świadczenie Usługi należnego Wykonawcy zgodnie z umową osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego za świadczenie Usługi. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnego z przedmiotem zamówienia, w szczególności w przypadku, gdy niezbędna będzie kontynuacja zamówienia pozwalająca na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego, w szczególności, gdy wyczerpaniu ulegnie kwota określona w umowie lub upłynie okres, na jaki umowa została zawarta: a) Zamówienia zostaną udzielone na warunkach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla danej części ze zmianami wynikającymi z potrzeb Zamawiającego, jednakże nie wykraczającymi poza wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia oraz projekcie umowy dla danej części. b) Łączny okres wykonania zamówień udzielonych na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP nie przekroczy dla danej części zamówienia okresu 6 miesięcy. c) Udzielenie zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP warunkowane będzie: - należytym wykonaniem przy Wykonawcę zamówienia podstawowego, - dysponowanie przez Zamawiającego środkami finansowymi na jego realizację. d) Zamawiający zamówienia na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP udzielał będzie na warunkach wynikających z projektu umowy załączonego do SWZ, natomiast przedmiotem negocjacji z Wykonawcą będzie, w szczególności cena za realizację przedmiotu zamówienia. e) Zakres powyższych zamówień polegać będzie na powtórzeniu usług z zamówienia podstawowego i obejmować następującą ilość km - Podstawowa łączna długość kursów: 17 388 km. - Maksymalna łączna długość kursów: 21 168 km. - Minimalna łączna długość kursów: 13 608 km. - Prawo opcji: 3 780 km.
Interne Kennung: BZ.26.336.2025 - część nr 10