2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zwalczanie tawuły kutnerowatej i odtwarzanie siedlisk przyrodniczych w Nadleśnictwie Smolarz w latach 2026-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja specjalistycznych usług z zakresu czynnej ochrony przyrody zaplanowanych do wykonania w latach 2026–2028 na terenie Nadleśnictwa Smolarz w ramach projektu „Lasy dla mokradeł – ochrona siedlisk hydrogenicznych na obszarach cennych przyrodniczo” (GMOK), współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Zadania polegają na ręcznym wyrywaniu, jednokrotnie w ciągu roku krzewów tawuły kutnerowatej. Prace realizowane w powtarzalnych, corocznych cyklach w sztywnych oknach fenologicznych, uzależnionych od okresu kwitnienia i rozwoju roślin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (,,OPZ'') znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 393637-2026
Interne Kennung: SA.270.1.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3-4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w SWZ i załącznikach do SWZ.