See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavba č. 8548 Kanalizační sběrač H prodloužení do Běchovic, etapa 0002 stoka H2 Běchovická; stavební práce
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení stavby podle projektové dokumentace. Jedná se o stavbu kanalizačního sběrače, který bude odvádět splaškové odpadní vody na Ústřední čistírnu odpadních vod z Městské části Běchovice včetně přepojení a následného odstranění stávající ČOV Běchovice.
Interne Kennung: INV/OR/0011/22
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Předmětem plnění je provedení dodatečných stavebních prací na základě změnového listu.