489081-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Computeranlagen und Zubehör – Dynamisch aankoopsysteem computeruitrusting en -benodigdheden
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamisch aankoopsysteem computeruitrusting en -benodigdheden
BeschreibungDAS om nadere opdrachten uit te zetten in de markt voor de koop van laptops, desktops, Apple devices en aanverwante artikelen. Meerdere opdrachten per jaar, naar schatting 5 tot 10 opdrachten.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
489081-2026 - Competition
Netherlands – Computer equipment and supplies – Dynamisch aankoopsysteem computeruitrusting en -benodigdheden
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1