489117-2025 - Wettbewerb
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Opracowanie dokumentacji projektowej wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego dla zadań budowlanych w ramach projektu Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3) III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego dla zadań budowlanych w ramach projektu Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3) III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonania kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Myślenice w ramach projektu pn. „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3) III”. Zamówienie podzielone jest na 2 części. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w dokumentach zamówienia tj. Specyfikacji warunków zamówienia zn. spr. SA.270.1.9.2025.
Interne KennungSA.270.1.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71322300 Planungsleistungen für Brücken
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowlanego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. Budowa zbiornika retencyjnego w leśnictwie Łętownia w miejscowości Skomielna Czarna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonania kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Myślenice w ramach projektu pn. „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3). Przedmiotem opracowania projektowego tej części zamówienia jest budowa stawu retencyjnego w leśnictwie Łętownia. Obecnie teren jest podmokły. Szacowana powierzchnia to ok 13 ar. Zbiornik płytki do 1-1,5m głębokości maksymalnej. Średnio przyjęto 0,75 m głębokości. Zbiornik musi posiadać urządzenia regulujące poziom wody np. mnich i zastawkę. Brzegi umocnione narzutem kamiennym. Umocnienie szlaku zrywkowego przylegającego bezpośrednio do stawu ok 150 mb (kaszyca, narzut kamienny lub inne naturalne).
Interne Kennung03-15-1.1-01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.
LosLOT-0002
TitelWykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowlanego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. Rozbiórka i budowa mostu w l. Gdów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonania kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Myślenice w ramach projektu pn. „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3). Przedmiotem opracowania projektowego tej części zamówienia jest usunięcie starego mostu drewnianego w l. Gdów i budowa mostu nowego np. stalowobetonowy. Obecny most jest w kiepskim stanie technicznym. Światło mostu to 12m. Należy umocnić brzegi i dno potoku na wlocie i wylocie narzutem kamiennym. Miejscowość Żerosławice
Interne Kennung03-15-2.1.02
Haupteinstufung (cpv): 71322300 Planungsleistungen für Brücken