2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echografietoestellen medische beeldvorming
Beschreibung: Aankoop en onderhoud van high-end echografietoestellen (inclusief probes) voor de dienst medische beeldvorming van OLV van Lourdes ziekenhuis Waregem. Het betreft een levering, installatie, indienststelling, opleiding en onderhoud van high-end echografietoestellen inclusief probes die toegepast kunnen worden bij: - musculoskeletale echografie - abdominale radiologie - vasculaire echografie
Interne Kennung: PPP0WI-57/6029/2026-OLVW-057
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/011_1