48914-2026 - Wettbewerb
Polen – Forschungslabordienste – Badanie próbek paliw ciekłych (olejów napędowych, benzyn silnikowych E5 i E10) w ramach systemu monitorowania i kontrolowania jakości paliw
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBadanie próbek paliw ciekłych (olejów napędowych, benzyn silnikowych E5 i E10) w ramach systemu monitorowania i kontrolowania jakości paliw
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług badania próbek paliw ciekłych (oleju napędowego, benzyn E-5, E-10) w ramach systemu monitorowania i kontrolowania jakości paliw realizowanego przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów za pomocą Inspekcji Handlowej na podstawie ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (Dz. U. z 2024 r. poz. 1209 ze zm.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) – „Opis przedmiotu zamówienia”, zwanym dalej „OPZ”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług badania próbek paliw ciekłych (oleju napędowego, benzyn E-5, E-10) w ramach systemu monitorowania i kontrolowania jakości paliw realizowanego przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów za pomocą Inspekcji Handlowej na podstawie ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (Dz. U. z 2024 r. poz. 1209 ze zm.). Zamawiający zastrzega sobie prawo do udzielenia wznowienia. Wznowienie nie powinno przekroczyć 100% przedmiotu zamówienia podstawowego, tj. usługi określone w przedstawionym powyżej zakresie przedmiotowym. Szczegółowe zasady dotyczące wznowienia zostały opisane w projektowanych postanowieniach umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) – „Opis przedmiotu zamówienia”, zwanym dalej „OPZ”.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo do udzielenia wznowienia. Wznowienie nie powinno przekroczyć 100% przedmiotu zamówienia podstawowego, tj. usługi określone w przedstawionym powyżej zakresie przedmiotowym. Szczegółowe zasady dotyczące wznowienia zostały opisane w projektowanych postanowieniach umowy. Zamawiający przewiduje możliwość wznowienia zamówienia na okres 24 miesięcy, po upływie terminu podstawowego, o którym mowa w § 2 ust. 1 lub po wyczerpaniu kwoty, określonej w § 6 ust 1, w zależności co nastąpi pierwsze.