See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení lůžkové následné péče PRIVAMED - část 5 - Hygiena - likvidace
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujícího nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: Vakuovací zařízení pro zdravotnickou a ošetřovatelskou péči, zajišťující bezpečný a hygienický sběr pomůcek pro inkontinenci vč. příslušenství (6 ks), Macerátor pro nemocniční provoz s vysokou frekvencí použití (6 ks), a to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami
Interne Kennung: PRI/2025/05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vakuovací přístroj s vozíkem
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujícího nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: Vakuovací zařízení pro zdravotnickou a ošetřovatelskou péči, zajišťující bezpečný a hygienický sběr pomůcek pro inkontinenci vč. příslušenství (6 ks), a to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami
Interne Kennung: PRI/2025/05-01
Los: LOT-0002
Titel: Macerátor
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujícího nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: Macerátor pro nemocniční provoz s vysokou frekvencí použití (6 ks), a to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami
Interne Kennung: PRI/2025/05-02