See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 12/PN/2025 - Sukcesywny zakup i dostawa materiałów i sprzętu jednorazowego: materiałów szewnych, trokarów, staplerów oraz hemostatyków na potrzeby Oddziału Chirurgii i Bloku Operacyjnego SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II na lata 2025-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywny zakup i dostawa materiałów i sprzętu jednorazowego: materiałów szewnych, trokarów, staplerów oraz hemostatyków na potrzeby Oddziału Chirurgii i Bloku Operacyjnego SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II na lata 2025-2027”. Zamówienie jest podzielone na 8 części: Część 1 NICI CHIRURGICZNE 1 Część 2 NICI CHIRURGICZNE 2 Część 3 TROKARY Część 4 STAPLERY 1 Część 5 SIATKI DO PRZEPUKLIN PACHWINOWYCH I PEPKOWYCHY Część 6 SIATKI PRZEPUKLINOWE Część 7 KANIULA DO ZATOK Część 8 HEMOSTATYKI 2
Vorherige Bekanntmachung: 664690-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NICI CHIRURGICZNE 1
Beschreibung: Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: NICI CHIRURGICZNE 2
Los: LOT-0003
Titel: TROKARY
Los: LOT-0004
Titel: STAPLERY 1
Los: LOT-0005
Titel: SIATKI do przepuklin pachwinowych i pępkowych
Los: LOT-0006
Titel: SIATKI PRZEPUKLINOWE
Los: LOT-0007
Titel: KANIULA DO ZATOK
Los: LOT-0008
Titel: HEMOSTATYKI 2