See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa krytej pływalni wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach zadania pn.: "Basen miejski przy ul. Chyliczkowskiej”.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia : W ramach przedmiotowej inwestycji przewiduje się budowę krytej pływalni wraz z zagospodarowaniem terenu w zakresie: Przebudowy kolektora DN2000, budowy układu komunikacji pieszej, dróg wewnętrznych i parkingów wraz z instalacjami zewnętrznymi kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej, wodociągowej, wodociągowej przeciwpożarowej, wody zielonej, drenażu, przyłącza kanalizacji deszczowej, przyłącza wodociągowego na cele bytowe, przyłącza elektroenergetycznego, przyłącza teletechnicznego, zbiornik ppoż i zbiornik wody zielonej oraz dwiema zjeżdżalniami zewnętrznymi i trejażem drewnianym. Obiekty zaliczane są do kategorii XV i XXIV, XXVI i XXX. Budynek krytej pływalni umożliwi komfortowy i bezpieczny dostęp do funkcji basenu publicznego wraz ze strefą saun dla mieszkańców Piaseczna i regionu. Projektowany obiekt spełnia wszystkie niezbędne wymogi Polskiego Związku Pływackiego oraz FINA umożliwiające organizację zawodów sportowych o zasięgu regionalnym. Projekt uzyskał: Uzgodnienie projektu budowlanego na zgodność z przepisami FINA 2017-2021 i wymogami Polskiego Związku Pływackiego nr KI/10.07.21 z dnia 10.07.21. Budynek podzielić można na kilka stref funkcjonalnych, z których podstawowe to strefa pływalni, strefa saunarium, strefa administracji oraz strefa pomieszczeń technicznych i pomocniczych. Wszystkie funkcje budynku łączy hol wejściowy ze strefą kawiarni. Funkcjonowanie budynku nastawione jest zarówno na użytkowników indywidualnych jak i grupowych (rodziny z dziećmi, treningi organizacji sportowych, grup szkolnych, organizacja zawodów). Dzięki szerokiemu programowi użytkowemu budynek ma aktywizować mieszkańców Piaseczna i regionu bez względu na ich wiek oraz kondycję fizyczną. W celu umożliwienia organizacji zawodów sportowych na kondygnacji +1 zaprojektowana została widownia na 288 osób, co pozwalać będzie na zorganizowanie zawodów o charakterze regionalnych istotne zarówno w kontekście osób startujących jak i budowania więzi wśród lokalnej społeczności. Inwestycja położona jest we wschodniej części miasta Piaseczno, przy skrzyżowaniu ul. Chyliczkowskiej i ul. Mazurskiej na północnym fragmencie działki nr 3/45 obręb 28 oraz na fragmentach działek 1/4 obręb 28, 106/2 obręb 24 oraz 344 obręb 24 , jedn. Ew. Piaseczno - miasto. Opis charakterystycznych parametrów obiektu: Powierzchnia zabudowy obiektu 3 548,51m2 Powierzchnia użytkowa obiektu 5 984,82m2 Powierzchnia całkowita obiektu 9 078,32m2 Powierzchnia lustra wody w obiekcie 702,68m2 Kubatura brutto obiektu 51 228,16m³ Wysokość obiektu 11,96m Szerokość x długość obiektu 65,7 x 65,7m Liczba kondygnacji 2 naziemne, 1 podziemna
Interne Kennung: Spr. 17/2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45400000 Baufertigstellung, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze, 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder
5. Los
Los: LOT-0001