2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klanttevredenheidsonderzoeken
Beschreibung: Het is belangrijk dat de dienstverlening van VfPf aansluit bij de wensen van haar klanten. Op basis van deze wensen en inzicht in de mate van tevredenheid over geleverde diensten kan de kwaliteit van de dienstverlening verder worden verbeterd. Daarom is doorlopend inzicht in klantbeleving gewenst. Het meten van de klantbeleving is niet alleen een thermometer om inzicht in de waardering van dienstverlening te verkrijgen, maar ook een instrument om dienstverlening te verbeteren en toe te werken naar een hogere waardering. Uitkomsten van de klanttevredenheidsonderzoeken (KTO’s) dienen het klantgericht denken en handelen van medewerkers van VfPf te stimuleren. Sinds 2022 voert VfPf KTO’s uit om inzicht in klantbeleving te krijgen. Het betreft veelal continu onderzoeken ten behoeve van het verbeteren/ontwikkelen van een bepaalde dienst. Deze opdracht is een overheidsopdracht met een geraamde waarde van € 600.000,- exclusief BTW bij een looptijd van 6 jaar. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan deze raming.
Interne Kennung: TN575154
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wij voeren een Europese openbare aanbestedingsprocedure uit. Dit betekent dat iedereen die aan de eisen voldoet, een inschrijving kan indienen. Uw inschrijving is eenmalig en definitief, waardoor geen ruimte is voor onderhandelingen. De voertaal tijdens de aanbesteding en gedurende de uitvoering van de opdracht is Nederlands. Alle documenten van u en ons zijn in het Nederlands, tenzij anders aangegeven. Wij hebben te allen tijde het recht om de aanbesteding in te trekken of stop te zetten. U heeft in beginsel geen recht op vergoeding van eventueel gemaakte kosten en/of geleden schade. Wij beoordelen of er bijvoorbeeld, gezien de aard van de aanbesteding, de gemaakte kosten en de intrekkingsomstandigheden, toch een vergoeding voor gemaakte kosten en/of geleden schade verstrekt wordt. U krijgt geen vergoeding voor het opstellen en indienen van uw inschrijving.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342310 Kundenbefragung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De inwerkingtreding van de Overeenkomst is gepland op: - Implementatie Klanttevredenheidsonderzoeken: 6 juli 2026 t/m 31 augustus 2026 - Dienstverlening Klanttevredenheidsonderzoeken: 1 september 2026 en heeft een looptijd tot en met 31 augustus 2028 (2 jaar na ingangsdatum), met een optie tot wederzijdse verlenging van 2-maal 2 jaar. Verlengingen worden uiterlijk 3 maanden vóór het einde van een overeengekomen termijn schriftelijk meegedeeld aan de wederpartij. De Overeenkomst wordt gesloten door ondertekening van de definitieve Overeenkomst door partijen. Voor het opzeggen van de Overeenkomst door de wederpartij geldt een opzeggingstermijn. De opzeggingstermijn is twaalf (12) maanden. De opdrachtgever moet immers een nieuwe aanbestedingsprocedure (kunnen) voorbereiden en doorlopen. De wederpartij moet dat (dus) twaalf (12) maanden vóór de aanvangsdatum van de verlenging van de Overeenkomst door middel van opzegging bij de andere partij aangeven.