489172-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Möbel – Przystosowanie i wyposażenie pomieszczeń budynku Edukacyjnego centrum rehabilitacyjno-medycznego w Gródkach pod potrzeby Klubu Aktywnego Seniora w powiecie działdowskim” – Wyposażenie (strefa relaksu+szatnia)
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzystosowanie i wyposażenie pomieszczeń budynku Edukacyjnego centrum rehabilitacyjno-medycznego w Gródkach pod potrzeby Klubu Aktywnego Seniora w powiecie działdowskim” – Wyposażenie (strefa relaksu+szatnia)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do strefy relaksu i szatni. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung3/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte, 31710000 Elektronische Ausstattung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001