2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Aanbestedende dienst wenst een gedegen verantwoording af te leggen en hiermee voldoen aan de wettelijke regelgeving. Hiertoe wil de aanbestedende dienst een accountant selecteren die de controlewerkzaamheden over boekjaar 2025 en 2026 met optie tot verlenging van 2x twee boekjaren (2027 en 2028) (2029 en 2030) uitvoert volgens het gestelde in de aanbestedingsstukken. Controlewerkzaamheden over boekjaar 2025 en 2026 met optie tot verlenging van 2x twee boekjaren (2027 en 2028) (2029 en 2030)
Interne Kennung: P24-0029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie