489204-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Archivierungssysteme – Archivační soupravy pro sklady hmotné dokumentace SÚRAO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelArchivační soupravy pro sklady hmotné dokumentace SÚRAO
BeschreibungZajištění výroby potřebného počtu dřevěných vzorkovnic, korýtek a latí (spacer 1 a 2) ve specifikaci dle návrhu smlouvy a zejm. části 3 zadávací dokumentace, pro fixaci vrtných jader s různými průměry (souborně archivační souprava) pro dlouhodobou archivaci hmotné dokumentace (tj. vrtná horninová jádra, kusové vzorky hornin zatím nekvantifikovaného množství) z geologického průzkumu na čtyřech potenciálních lokalitách (Březový potok, Hrádek, Horka, Janoch) a Zajištění dodání archivačních souprav do skladu hmotné dokumentace SÚRAO v Těšovicích u Prachatic. Bližší specifikace v ZD.
Interne KennungArchivační soupravy
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39132000 Archivierungssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39132100 Aktenschränke, 30191100 Registratureinrichtungen, 39131100 Archivregale
5. Los
LosLOT-0001